nk yg nie plishhhhh.....:(
sgt2 laaaa smart...n sy sgt2 laaa suka...
nk jam nieeeeee!!!!!!!plizzzzzzz....collection jm hello kitty sy bru ad brape je tp byk da ugx tp yg nie x de ag...nk plishhhh
fridge...serious smart lau ad fridge hello kitty lm blik...mmy nk yg nie plishhhh
cancel netbook smlm n nk yg nie ley x????hahahaha
perfume hello kitty...suke botol dy je actually...bau dy x suke sgt...:p
nk yg nie ugx...ley x??
kn shomel lau bkar roti je kuar gmbr hello kitty...mmy bli toaster nie ley x???
nk ugx even sy x kai desktop...:p
tgk even pantyliner pon ad kitty punye...hehehe
teka nie ape?????nie camera okay!!!sgt2 laaa smart...n sy sgt2 laa nk bnde nie
nk ugx!!!
lau ad makeup hello kitty nie mmg ttiap arie mekap ah..nk tdo pon mkeup ag..huhuhu
nk phone nie gnti phne sony yg hancus 2 ley x mmy???
pa...drpd ppa bli kkak keyboard bek ppa bli kkak piano nie truz...comfirm kkak owez men piano..sgt2 laaa shomel pa....mzti ppa x borg lau dgr kkak men...agpon ppa da lme x dgr kkak men piano kn???????
shomel kn smue brg2 tu...lau sy dpt smue 2 mmg bhagia laaaa sy...hehhehe...tp tau smue 2 jz angan2...mmg x kn dpt laaa...:(

















Amboi princess, hello kitty lagi, mummy siap kena Q kat McD lg tiap2 minggu kes nak hellokitty set
ReplyDelete