wishlist sy smue mahal2 kot...minx ngn mmy sah2 mmy blas cmnie.."cba jgn nk mrepek skali..nk mnx bnde2 tu biar logik laaa ckit..."tp sy minat sgt2 bnde 2...:(
nk tau pe????skit je....hehehehehehe
1)iPad
...nk ssgt2...jeles tgk kwn2 sy kai iPad...nk ugx nk ugx...nk2 lau yg kler pth...fuhhhh...sumpah smart...mmy buy this one for my birthday plish
2) mp4 sony....
nk ugx yg nie...nk ssgt...tp yg nie act ley je bli ngn duet sndiri tp gatal nk tnggu mak bapak bli...bk ssgt222...nk yg kler pink...comellllll sgt2....pz2 kai lak ngn earphone hello kitty kler pink gx...wow...cntik2....
3)netbook HP kler pink gx...
sgt2 laaa cntik la sy pkai...sy x mnt notebook cz berat lau x vaio pink sumpah smart...tp dsbbkn sy x ske dy netbook HP nie ag smart...mmy blikan yg nie ley x????drpd mmy bli kn battery netbook kkak bek mmy blikn netbook bru truz...bley laaa bley laaa.....hehehehehehe.....cntik ssgt2 kn netbook nie????
tu je laaa dlu stakat nie...lau gtau smue krang trkejut lak korg...hehehe...k daaaaaa




No comments:
Post a Comment