tgk dyorg sayang ak...
dyorg anta mkanan kt ank n cucu dyorg yg kt perantauan nie..
hehehehehe..
nie picta makanan yg dyorg anta...
nie laaa smue mknan 2...
byk tau...
skotak bsar...
sagong...mknan plg ak suke drpd ak kcik ag...
tgk mmy prihatin sgt anta kt ank ksygn dy nih
"kakak kne mkn kismis 7biji shari b4 p kls"
kte mummy
all of my favourite snack...
<3 u mom..
p/s : kpd sahabat2ku skalian...
jgn jeles mmy ak syg ak...
No comments:
Post a Comment